آموزش


آموزش یکی از اصول پایه ای کار در شرکت مهندسین مشاور پولاد بوده و هدف اصلی و نهایی آن ارتقای سطح کیفی و افزایش مهارت پرسنل می باشد که این امر موجب افزایش راندمان کاری پرسنل در راستای دستیابی به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت شرکت می شود.

در همین راستا این شرکت مفتخر است که توانسته طی سه دهه، برای بیش از 1000 نفر از پرسنل خود دوره های آموزشی برگزار نماید.

آموزش به ارتقای دانش کار و مهارت همکاران در هر سطحی کمک می کند و حتی موجب گسترش افق های فکری و ادراکی همکاران نیز می شود.

جهت تحقق این اهداف برای افراد علاقه مند به همکاری با شرکت پولاد، یکسری قوانین و دستورالعمل هایی درنظر گرفته شده است.

شرکت برای استخدام پرسنل جدید، جهت ارزیابی توانایی های عمومی آنها، ابتدا یک آزمون عمومی شامل (Office-MS Project-AutoCAD) از متقاضیان به عمل می آورد. متقاضی بعد ازکسب قبولی در آزمون عمومی، به بخش مربوطه جهت کار به صورت پاره وقت معرفی شده و در حین کار باید تمامی دوره های تخصصی مرتبط با دپارتمان خود را بگذراند.

لیست آموزش های عمومی
لیست آموزش های تخصصی
معماری برق/ابزار دقیق/اتوماسیون سازه پروسس مکانیک جامدات مکانیک سیالات صنایع تامین تجهیزات نظارت هماهنگی

Double-click on video for full size view

در نهایت برای ارزیابی نهایی، از فرد آزمون دومی گرفته می شود که در صورت داشتن نتیجه مطلوب در آزمون، فرد به عنوان همکار قادر به همکاری با شرکت خواهد بود.

آموزش ها بر مبنای دو رکن زیر می باشند:

در حالت اول بیشتر کلاس ها و دوره های آموزشی توسط همکارانی که از پیش تعیین شده اند در شرکت برگزار می گردد. برای برخی دروس آموزشی از اساتید مجرب خارج از شرکت جهت برگزاری کلاس دعوت به عمل می آید.

در حالت دوم همکار برای کسب دانش بیشتر به کلاس های خارج از شرکت فرستاده می شود. و درصورت لزوم در پاره ای از موارد خاص فرد به خارج از کشور نیز اعزام می شود.

همچنین شرکت مهندسین مشاور پولاد این برای رسیدن به سطح دانش و ارتقای فرهنگ و کارایی بالاتر، امکان ارائه پشتیبانی مالی ضمن تحصیل را برای همکاران به عمل آورده است.

 

فرم درخواست آموزش