همکاری با پولاد


توجه: شرکت پولاد در تدارک گسترش فعالیت های خود در پروژه های در دست انجام و پروژه های جدید می باشد. با توجه به این امر، در آینده ای نزدیک به همکاری مهندسانی در رشته های تخصصی : برق، سازه، مکانیک و ... نیاز خواهیم داشت. علاقمندان می توانند پس از مطالعه شرایط استخدامی شرکت ، فرم درخواست کار را پر کرده و مراحل مقدماتی کار را بگذرانند. داوطلبان تا زمان ابلاغ رسمی کارهای جدید، حکم کارآموز خواهند داشت و پس از قطعی شدن کار و در صورت موفقیت در آزمون ها به استخدام شرکت در خواهند آمد.

اعلاقه مندان به همکاری با شرکت مهندسین مشاور پولاد می توانند پس از مطالعه آیین نامه شرکت و بررسی نیازهای آموزشی عمومی و تخصصی ، فرم درخواست کار را تکمیل نموده و به ایمیلmail@pooladce.com ارسال نمایند. قبل از شروع به کار، متقاضیان موظف به شرکت در آزمون های عمومی (Word, Excel, ...) بوده و در صورت لزوم در دوره های آموزشی عمومی شرکت خواهند کرد.

به اطلاع می رساند شرکت مهندسین مشاور پولاد در راستای تقویت توان کاری پرسنل خویش همواره اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی نرم افزارهای عمومی کرده است . اینک با توجه به فضای جدید پساتحریم و بازشدن افق جدید برای شرکت های صنعتی و همچنین ضرورت کار با شرکت ها و سرمایه گزاران خارجی و طبعا رعایت نرم ها و استاندارهای بین المللی، شرکت پولاد در نظر دارد کلاسهای آموزشی خود را با ظرفیت محدود برای داوطلبین و علاقمندان ، به صورت رایگان برگزار کند. در صورتی که علاقمند به شرکت در این دوره ها هستید، فرم درخواست  آموزش را تکمیل و از طریق ایمیل mail@pooladce.com با ما مکاتبه نمایید.


مقررات شرکت

فرم استخدام

آموزش و آزمون

چک لیست های عمومی
چک لیست های تخصصی
فرم درخواست آموزش